Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

V Albatrosu vznikly sdílené kanceláře, další přibudou i na Smíchově či Pankráci

V budově bývalého Albatrosu na rohu Národní třídy a ulice Na Perštýně v Praze byly otevřeny nové tzv. flexibilní a coworkingové prostory o ploše 3500 čtverečních metrů v 8 podlažích. V následujících měsících přibudou další kanceláře Spaces v karlínském Nile House, smíchovském komplexu Smíchoff a na Pankráci v projektu Parkview.

albatros_budova

Albatros čítá více než 400 pracovních míst se společnými relaxační prostory, designovou kavárnou s bistrem. Terasa v 10. patře nabízí výhledy na Staré Město, Malou Stranu a Hradčany. Prestižní business adresa v centru Prahy je tak nyní dostupná i jednotlivcům a menším firmám. Klienti si mohou pronajmout jedno místo na pár hodin, stejně jako celé patro na několik let.

Zájem nájemců a klientů koresponduje se změnou pracovního trhu a organizace. Flexibilní prostory vyhovují sektoru služeb a projektovému řízení. Celková filosofie navíc nahrává požadavkům mladé i nejmladší generace pracovníků s řadou špičkových talentů na „life-work balance”, tedy vyváženost práce a volného času. Firmám a klientům vyhovuje 100% kontrola nad náklady.

„I nadále je důležitým faktorem setkávání se a profesní networking. Na trhu se pohybuje řada solitérů, nezřídka v seniorských pozicích. Z jejich zkušeností na projektech těží mladí profesionálové. Často se stává, že manažeři skládají projektové týmy z lidí nebo menších kolektivů, které v prostorách působí,” říká manažer Spaces Karel Pelán.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku