Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Rozvoj BB Centra podpoří hotel, kanceláře a byty celkovou investicí 32 mld. Kč

Multifunkční areál BB Centrum v pražské Michli plánuje další rozvoj. V současné době probíhá příprava projektů apart hotelu V3 a domu s nájemními byty a retailovými plochami Oliva, plánují se další tři administrativní budovy včetně retailových ploch či výstavba největšího rezidenčního projektu – rozšíření Baarova II. Celkově dosáhnou investice v BB Centru téměř 32 miliard Kč, do konce roku 2017 bylo investováno přes 15 miliard Kč.

Areál má nyní rozlohu 250 000 m2, stojí v něm 17 budov obklopených dvěma parky. Do roku 2027 plánuje společnost rozvoj areálu do plochy 425 000 m2. V letech 2018 a 2019 plánuje též realizovat veřejná prostranství jako náměstí, dětské hřiště, školní pavilon, úpravy okolí budov, ulic, nový přechod pro chodce, modernizace prostor Balance Clubu Brumlovka, celkem za 300 milionů Kč.

V současné době již probíhá revitalizace budov A a D a připravuje se rekonstrukce budovy B a letos zpětně odkoupených BBC Villas. Na přelomu roku 2018 – 2019 začne výstavba typově zcela nové budovy – apart hotelu s nájemními byty a retailovými prostory ve východní části BB Centra. V současné době zde probíhá demolice původních budov a příprava prostoru pro stavbu. „V průběhu tohoto roku chceme také začít se stavbou rezidenčního projektu a multifunkčního objektu u parku Brumlovka,“ říká generální ředitel Passerinvest Group Radim Passer.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku