Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Praha vyhlásila tendr za 2 miliardy Kč na dokončení Nové Palmovky pro EUSPA

Hlavní město Praha oznámilo, že vyhlásilo výběrové řízení na dokončení Centra Nová Palmovka v pražské čtvrti Libeň. Celková hodnota zakázky je ohromujících 1,95 miliardy korun a plánovaná doba realizace prací je přibližně 22 měsíců.

Dostavba budovy bude provedena v režimu Design & Build, což umožní přeměnit původní Centrum Nová Palmovka na účelovou budovu pro Agenturu Evropské unie pro kosmický program (EUSPA). Hlavním cílem zakázky je zajistit dodavatele pro stavební práce na realizaci a dokončení inženýrských sítí a dalšího potřebného vybavení. Dodavatel bude zodpovědný za vypracování dokumentace pro demoliční práce na odstranění degradovaných částí budovy, dokumentace pro stavební práce a konečnou realizaci celého projektu.

Klíčovým kritériem pro výběr dodavatele je samozřejmě nejnižší nabídková cena. Zkušenosti členů realizačního týmu budou mít také váhu v hodnocení uchazečů, přičemž tento faktor má 10% váhu. Termín pro podání nabídek byl stanoven do 9. ledna 2024.

Dokončení Centra Nová Palmovka představuje důležitý krok v rámci rozvoje infrastruktury a zvyšování kapacit pro kosmický program Evropské unie. S touto ambiciózní zakázkou se Praha stává důležitým hráčem v evropském kosmickém odvětví.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku