Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Europort Airport Center nabízí flexibilní kanceláře u Letiště Václava Havla

Europort Airport Center u Letiště Václava Havla v pražské Ruzyni nyní nabízí flexibilní pracovní zázemí pro manažery z ČR i zahraničí. Praha se tak zařadila mezi metropole jako Bombay, Paříž nebo Londýn, kde jsou tato centra jak na Heathrow, tak Gatwicku.

Airport1

Nové kancelářské centrum se otevírá v říjnu v budově Europort Airport Center, v níž se nachází hotel Courtyard by Marriott, naproti Terminálu 1. S Terminálem 2 je budova propojena koridorem. Klienti si mohou pronajmout plně vybavenou kancelář, business lounge nebo jednací místnost třeba jen na hodinu.

„Business komunita často využívá osvědčené služby jedné společnosti, ať je v New Yorku, Hongkongu nebo Praze. První objednávky ale ukazují, že vysoký podíl mezi uživateli budou tvořit i tuzemští střední a vyšší manažeři z firem, které chtějí být v bezprostřední blízkosti letiště ať už kvůli tomu, že pravidelně cestují, nebo mají obchodní vazby v oblasti letecké přepravy, anebo s firmami, které se podílejí na provozu letišť,“ líčí ředitel Regus v ČR Karel Pelán.

Nové flexibilní kanceláře na Letišti Václava Havla mají plochu téměř 1000 čtverečních metrů. Zájemci si mohou vybrat z několika formátů plně servisovaného pracovního prostředí od privátních kanceláří, přes zasedací a jednací místnosti až po designový business lounge pro delší obchodní jednání. To vše s recepčními a asistenčními službami, vysokorychlostním připojením k internetu, úklidem nebo gastro servisem.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku