Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Kancelářská vila Na Třebešíně 41, Praha 10, Strašnice

Nájem od
10
EUR/m2
Od m2
350
Do m2
350
  • Detektory kouře
  • Internet
  • Interní žaluzie
  • Klimatizace
  • Koberce
  • Optická vlákna
  • Otevíratelná okna
  • Parkování
  • Terasy

Kancelářská vila Na Třebešíně 41 prošla v roce 2012 zásadní opravou, při které byla komplexně rekonstruována, zateplená fasáda, střecha, omítky, rozvody energií, topení, vestavba podkroví, plastová okna, na jižní straně se žaluziemi, v suterénu podlahové topení, v podkroví klimatizace, strukturovaná kabeláž (1 GB), přívod internetu optickým kabelem, satelitní příjem TV, EZS pro celý dům i samostatná patra a garáže, venkovní kamerový systém. Dle PENB – B – velmi úsporný, což minimalizuje provozní náklady. Jednotlivá podlaží jsou vybavena videotelefony s dálkovým ovládáním vstupu na pozemek i do objektu. Na pozemku jsou k dispozici 2 prostorné garáže, každá 20 m2, s elektrickými vraty, obě vybavené klávesnicí a EZS.
Vnitřní prostory
V domě jsou 4 podlaží se samostatnými vchody přes domovní chodbu. Celková podlahová ploch podlaží domu je 350 m2+ 2 garáže 40 m2. Dům má 14 místností, 3 terasy, WC a koupelny jsou v každém podlaží.
V 1. PP je velká zasedací místnost 49 m2, kuchyňka s velkým PC rackem, patch a switch panelem, připravená pro instalaci serveru a dalšího vybavení nájemce.
Podlahovou krytinu tvoří keramická dlažba v 1. PP, chodbách, WC a koupelnách, zátěžové kancelářské koberce v ostatních místnostech. Každé podlaží má nezávislé plynové vytápění s automatickou regulací, vlastní měření odběru plynu, vody a elektřiny. Všechna podlaží slouží ke kancelářskému provozu, garáže i jako skladovací prostory.
Lokalita
Dům je umístěn uprostřed okrasné zahrady v rezidenční vilové čtvrti na rozhraní Strašnic a Žižkova, v tiché ulici. Spojení MHD do centra Prahy je z blízké autobusové zastávky (4 minuty pěšky), z několika dalších autobusových zastávek v okolí (cca 5 min.), dále ze stanice metra Želivského (12 minut).
Využití
Objekt je vhodný pro firmu která preferuje samostatný reprezentativní a přitom úsporný objekt, v pěkném prostředí, blízko centra. Vhodné například pro marketingovou, reklamní, výzkumnou agenturu, e-sport, produkční, IT firmu apod.

Cena pronájmu:
Nájem 99.000,- Kč/měsíc + DPH
Energie dle spotřeby (cca 10.000,-Kč/měsíc)

Kontakty pro zájemce o pronájem prostor:
Email: info@pragueoffices.com
Mobil: +420/608/981 848


Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

Vaše jméno (*)

Váš telefon (*)

Váš e-mail (*)

Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

* povinná pole

X
Zadejte poptávku