Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Kancelářská vila Na Třebešíně 41, Praha 10, Strašnice

Nájem od
9
EUR/m2
Od m2
350
Do m2
350
  • Detektory kouře
  • Internet
  • Interní žaluzie
  • Klimatizace
  • Koberce
  • Optická vlákna
  • Otevíratelná okna
  • Parkování
  • Terasy

Kancelářská vila Na Třebešíně 41 prošla v roce 2012 zásadní opravou, při které byla komplexně rekonstruována, zateplená fasáda, střecha, omítky, rozvody energií, topení, vestavba podkroví, plastová okna, na jižní straně se žaluziemi, v suterénu podlahové topení, v podkroví klimatizace, strukturovaná kabeláž (1 GB), přívod internetu optickým kabelem, satelitní příjem TV, EZS pro celý dům i samostatná patra a garáže, venkovní kamerový systém. Dle PENB – B – velmi úsporný, což minimalizuje provozní náklady. Jednotlivá podlaží jsou vybavena videotelefony s dálkovým ovládáním vstupu na pozemek i do objektu. Na pozemku jsou k dispozici 2 prostorné garáže, každá 20 m2, s elektrickými vraty, obě vybavené klávesnicí a EZS.
Vnitřní prostory
V domě jsou 4 podlaží se samostatnými vchody přes domovní chodbu. Celková podlahová ploch podlaží domu je 350 m2+ 2 garáže 40 m2. Dům má 14 místností, 3 terasy, WC a koupelny jsou v každém podlaží.
V 1. PP je velká zasedací místnost 49 m2, kuchyňka s velkým PC rackem, patch a switch panelem, připravená pro instalaci serveru a dalšího vybavení nájemce.
Podlahovou krytinu tvoří keramická dlažba v 1. PP, chodbách, WC a koupelnách, zátěžové kancelářské koberce v ostatních místnostech. Každé podlaží má nezávislé plynové vytápění s automatickou regulací, vlastní měření odběru plynu, vody a elektřiny. Všechna podlaží slouží ke kancelářskému provozu, garáže i jako skladovací prostory.
Lokalita
Dům je umístěn uprostřed okrasné zahrady v rezidenční vilové čtvrti na rozhraní Strašnic a Žižkova, v tiché ulici. Spojení MHD do centra Prahy je z blízké autobusové zastávky (4 minuty pěšky), z několika dalších autobusových zastávek v okolí (cca 5 min.), dále ze stanice metra Želivského (12 minut).
Využití
Objekt je vhodný pro firmu která preferuje samostatný reprezentativní a přitom úsporný objekt, v pěkném prostředí, blízko centra. Vhodné například pro marketingovou, reklamní, výzkumnou agenturu, e-sport, produkční, IT firmu apod.

Cena pronájmu:
Nájem 90.000,- Kč/měsíc + DPH
První 3 měsíce náběhová cena 45.000,- Kč/měsíc + DPH = sleva 50% 
Energie dle spotřeby (cca 10.000,-Kč/měsíc)

Kontakty pro zájemce o pronájem prostor:
Email: info@pragueoffices.com
Mobil: +420/608/981 848


Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

Vaše jméno (*)

Váš telefon (*)

Váš e-mail (*)

Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

* povinná pole

X
Zadejte poptávku